Воскресенье, 29-Ноя-2020, 02:29
Приветствую Вас Гость | RSS

Краматорск онлайн - новости, криминал, погода, события, проишествия, объявления.


На главную » 2012 » Январь » 31 »

З 1 СІЧНЯ 2012 РОКУ ПЕРЕДБАЧЕТЬСЯ ПОКРАЩЕННЯ РІВНЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ


Последние новости:

З 1 СІЧНЯ 2012 РОКУ ПЕРЕДБАЧЕТЬСЯ ПОКРАЩЕННЯ РІВНЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ

29-Ноя-2020 16:42

З 1 СІЧНЯ 2012 РОКУ ПЕРЕДБАЧЕТЬСЯ ПОКРАЩЕННЯ РІВНЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ Общество

З 1 СІЧНЯ 2012 РОКУ ПЕРЕДБАЧЕТЬСЯ ПОКРАЩЕННЯ РІВНЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ
Фото: Краматорский горсовет
КРАМАТОРСК ОНЛАЙН - Общество :

З 1 січня 2012 року набула чинності постанова КМУ від 28.12.2011 р. № 1381 "Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення ”.


Постановою передбачено покращення рівня пенсійного забезпечення насамперед інвалідів війни, яким із 1 січня 2012 року на 25 % будуть підвищені пенсії, призначені відповідно до Законів України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".


На 25 % збільшується розмір пенсій, обчислених відповідно до ст. 27 та частини другої ст. 42 закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", пенсій за вислугу років та по інвалідності, призначених відповідно до статей 13, 21 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".


Збільшення розмірів пенсій здійснюється без урахування передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, сум індексації та інших доплат до пенсії.


Після перерахунку розмір пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною), не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність (з 1 січня – 8220,00 грн.).


Крім того, у всіх випадках з 1 січня 2012 р. інвалідам війни у яких щомісячний розмір пенсійних виплат (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) не досягає в інвалідів війни I групи – 285 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, II групи – 255, III групи – 225, виплачується щомісячна державна адресна допомога до пенсії у сумі, що не вистачає до зазначених розмірів.


Урядовою постановою передбачено збільшення розмірів підвищень членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, які встановлюються до пенсії відповідно до частини четвертої статті 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".


Так, розмір підвищення становить:

- членам сімей загиблих (тих, які пропали безвісти) – 42 % прожиткового мінімуму;

- членам сімей померлих, а також дружинам (чоловікам) померлих інвалідів Великої Вітчизняної війни, які не одружилися вдруге, – 28 % прожиткового мінімуму;

- дружинам (чоловікам) померлих учасників війни і бойових дій, партизанів і підпільників, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 12 % прожиткового мінімуму.


Дітям війни (крім тих, на яких поширюється дія Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань") підвищення до пенсії, встановлене статтею 6 Закону України "Про соціальний захист дітей війни", провадиться у розмірі 7 % прожиткового мінімуму, встановленого законом, для осіб, які втратили працездатність. З 1 січня 2012 року замість суми 49,80 грн. підвищення становить 57,54 грн.


Виплата перерахованих сум буде виплачена органами Пенсійного фонду у лютому з доплатою із січня.


Управління праці та соціального захисту населенняКРАМАТОРСК ОНЛАЙН
По материалам: Краматорский горсовет
Теги материала: РІВНЯ, РОКУ, ІНВАЛІДІВ, СІЧНЯ, ПОКРАЩЕННЯ, ПЕНСІЙНОГО, Забезпечення, ПЕРЕДБАЧЕТЬСЯ, Війни, 2012

Поделись свежей информацией с друзьями:

Просмотров: 624
Всего комментариев: 0

avatar


З 1 СІЧНЯ 2012 РОКУ ПЕРЕДБАЧЕТЬСЯ ПОКРАЩЕННЯ РІВНЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ

-

Общество

-

новости Краматорск онлайн


З 1 СІЧНЯ 2012 РОКУ ПЕРЕДБАЧЕТЬСЯ ПОКРАЩЕННЯ РІВНЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ

-

Общество

-

новости Краматорск онлайн


В Донецкой области еще 22 смерти от коронавируса, в том числе 8 в Краматорске

Популярное за сегодня
Сегодня материалов нет.

Другие новости:
Loading...Реклама Google

Новости в мире

Происшествия
Поиск по сайту
Форма входа
Меню сайта
Объявления
Разделы новостей
Новости Краматорска
Новости Донбасса
Новости Украины
Новости зарубежья
ЧП, Криминал
Происшествия
Политика
Общество
Спорт
Здоровье
Культура
Шоу бизнес
RSS подписка


Чтобы быть в курсе всех новостей - подпишись

Выбери дату
«  Январь 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Курс валют
Курсы валют Национального Банка Украины
Здоровье
Погода

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

СтатистикаСейчас на сайте: 1
Гости: 1
Постоянные: 0


Loading...


Наш новостной сайт Краматорск онлайн предлагает Вам широкий обзор новостей не только Краматорска, Славянска, Дружковки, Константиновки, но и всего Донецкого региона. Самые последние криминальные новости , события в обществе , прогноз погоды в Краматорске и регионе, новости культурной жизни , полезные статьи о здоровье , новые достижения Краматорских спортсменов . Так же сможете узнать о жизни всей Украины и дальнего зарубежья. Не бойтесь высказывать своё мнение о полученных новостях, проблемах и просто жизненных ситуациях. Комментируйте особо наболевшие проблемы. Ваши высказывания не будут подлежать цензуре со стороны власти. Все права на материалы, находящиеся на сайте kramaxa.at.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании и воспроизведении разных материалов сайта должна присутствовать гиперссылка,
видимая поисковыми системами с указанием названия сайта.
Vadim Goncharov © Все права защищены, 2020
Используются технологии uCoz